3: 1

Ховайло Т./ Журибіда В.

Без розвідки та на високих швидкостях, і при цьому створюючи не комбінований, а сумбурний футзал, розпочали даний матч обидві команди. Динамічна та силова боротьба часто супроводжувалась порушеннями Правил гри, за що арбітри справедливо карали обох суперників штрафними ударами то в одну, то в іншу сторону. Та незважаючи на це, швидкий футзал продовжувався і, як в більшості в таких моментах буває, захисники не завжди встигають за своїми візаві. Тож в одній з таких швидких атак нападник «Мідаса», доганяючи м’яч, міг віч-на-віч опинитись перед Дмитром Ольшевським, та останній, зігравши на випередження, лише ціною жовтої картки ліквідував небезпечний момент біля своїх воріт. Гра рукою за межами свого штрафного майданчика і справедливий «гірчичник» перед своїми очима. До перерви малюнок гри не змінився, лише двічі змінювався рахунок. Спочатку Дмитро Рябіїк, забивши курйозний гол, виводить на 9 хв «Модерн» вперед, та згодом на 10 хв Максим Ядловський рахунок зрівнює, і на перерву команди йдуть з рахунком 1:1.

У другому таймі бажання нав’язати швидкий та силовий футзал у обох команд не відпало. Та до 19 хв рахунок був незмінним, допоки Андрій Рижановський не завдав влучного удару, вивіши свою команду вперед. А в подальшому ще двічі відзначився Роман Іваніцький, де до свого пассиву на 23 хв записав жовту картку, а на 24 хв уже до активу забитий гол. Кінець матчу на табло рахунок 3:1 фіксує перемогу «ТеремноХліб».