6: 2

Щербяк К./ Тучкевич А.

Цей поєдинок розпочався доволі весело, адже на другій хвилині господарі вели у рахунку 2:0, після голів молодого таланта Дмитра Серського та швидкого Івана Соловонюка. На такий швидкий відрив у рахунку гості відповіли прекрасним голом-шедевром у виконанні Олега Борисюка, який після розіграшу кутового піймав м’яч з льоту та від поперечки увігнав його у сітку воріт. Але надалі ініціативою володіли господарі майданчику і цю перевагу вони втілили на девятій хвилині у голи. Спочатку Роман Крот замкнув передачу на дальній стійці, а в подальшому віддав передачу на свого партнера Володимира Третяка, який збільшив перевагу своєї команди до трьох м’ячів. До кінця першої половини жодна з команд не змогла більше відзначитись і з рахунком 4:1 команди пішли на відпочинок.

Після перерви гості почали виглядати більш агресивніше в атаці, і на сімнадцятій хвилині знову після розіграшу стандарту Олег Борисюк скорочую рахунок у зустрічі, а у свій актив записує «дубль». Повіривши у свої сили «білі» продовжували гостріше атакувати, але за дві хвилини до кінця поєдинку господарі взяли тайм-аут. Після маленької перерви досвідчений Олександр Антонюк вирішив грати у п’ять польових гравців, і це дало свої плоди. Голеодор господарів Володимир Третяк забиває «дубль», а в цілому у матчі «хет-трик». Впевнена перемога «Akcenta», гравці якого закріпили за собою першу сходинку регул ярки, та лишилися єдиною командою, яка не втратила жодного залікового балу з усіх ліг «Чемпіонату Волині».