1: 1

Щербяк К./ Тучкевич А.

Ця дуель звела колективи з нижньої частини турнірної таблиці, але кожен з них жадав взяти три завітні залікові бали. Відразу на майданчику було видно рівність команд, де боротьба в цілому точилась у центрі поля. Чудову нагоду відкрити рахунок мали гості, але потужний  удар Романа Власюка прийняла на себе поперечка воріт. Ближче до середини першої половини господарі майданчику почали проводити все більше і більше атак, одна з яких мала завершитись взяттям воріт, пробиваючи в притул Сергій Кулюк не зміг переграти кіпера Віталія Аршуліка, який зіграв просто відмінно. До кінця першої половини господарі збільшили свої атаки, але втілити їх у гол так і не вдалось, і з «сухою» нічиєю колективи пішли на відпочинок.

А ось після перерви гості показали себе з іншої сторони, відразу притиснувши своїх опонентів до власного карного майданчику, проводячи гострі та небезпечні атаки. Гості до середини другої половини поволі збили порив атак суперника, і провели прекрасну комбінацію, але після удару Олександра Сліпчука «шкіряний» попав у стійку воріт. Глядачі на трибунах лише на двадцятій хвилині зуміли побачити взяття воріт, коли здорово відкрився Руслан Шоломович і елегантно пробив відкривши рахунок у зустрічі та дав надію гостям про їх першу омріяну перемогу у регулярці. Але наприкінці матчу стався прикрий епізод, коли гравець гостей зрізав м’яч у власні ворота і на табло рівновага 1:1. До кінця поєдинку жодна з команд не зуміла вразити ворота, і тому заслужена бойова нічия.