4: 1

Ховайло Т./ Кунаков О.

Складається враження, що гравці «ЛСТМ» нарешті призвичаїлися до гри на футзальному майданчику. Принаймні у поєдинку з міцним «Куражем» лучани виглядали впевненіше і гостріше, а роботи у Василя Фібіча було на порядок більше, ніж у його візаві Віталія Глушка. Втім, у дебюті зустрічі активнішими були горохівчани і саме вони й відкрили рахунок – Владислав Гладун нехитрим фінтом прибрав захисника і ударом низом розпечатав голкіпера господарів. Та розвинути успіх не вдалося, «ЛСТМ» без особливого поспіху прибрав ігрову ініціативу до своїх ніг і змусив суперника більше думати про захист власних воріт, аніж про те, щоб забити ще гол. І перед самою перервою ця ігрова перевага знайшла своє втілення на табло – після розіграшу штрафного удару Роман Філь вдало відкрився поблизу воріт гостей і підправив м’яч у сітку.

У другому таймі «ЛСТМ» продовжив тиснути на ворота суперників, але досить довго Василеві Фібічу вдавалося ліквідовувати небезпеку. Та врешті решт досвідчений Ігор Махнюк опинився в потрібному місці у потрібний час та проштовхнув м’яч повз воротаря горохівчан, а ще за дві хвилини Олександр Неделюк втік від захисників та збільшив перевагу своєї команди. «Кураж» взяв тайм-аут і на останніх хвилинах перейшов на гру у п’ять польових гравців, але витиснути якихось дивідендів з цього не зміг – лучани захищались чітко і не дозволяли суперникам виходити на ударні позиції. Більш того, Олександр Неделюк вразив порожні ворота і встановив остаточний рахунок зустрічі 4:1. Отже, «ЛСТМ» покращує свої шанси на продовження боротьби після завершення регулярного чемпіонату, а відтак і настрій перед новорічною паузою, а «Кураж» дещо відстає від лідерів, але посідає 5-ту позицію, що є вельми непоганим результатом.