3: 5

Ховайло Т./ Кунаков О.

У центральному матчі туру зійшлися команди, що посідали після 5-ти ігрових днів другу і третю сходинки турнірної таблиці. На початку поєдинку здавалося, що пані Фортуна цього вечора більш полюбляє сині динамівські кольори, оскільки виявилося, що голкіпер ковельчан Дмитро Дувакін не встиг дістатися «Арени» до стартового свистка і місце у воротах зайняв польовий гравець Олександр Портянко. Проте, гості вийшли з непростої ситуації неординарно і ефективно – вони одразу розпочали грати у п’ять польових гравців. І цей хід доволі швидко призвів до успіху – після багатоходової комбінації партнери вивели Олександра Портянка на ударну позицію поблизу динамівських воріт і той пробив Дмитра Роюка. У наступній атаці Дмитро Мякота міг збільшувати перевагу «Вокара», але влучив у стійку, проте не минуло й хвилини, як м’яч вдруге опинився у сітці господарів майданчика – Олександр Ліщук чітко реалізував вихід сам на сам. Втім, наступальний запал гостей збив швидкий гол у відповідь від Богдана Понагайби, який змусив помилитися захисника ковельчан біля власних воріт і поклав м’яч точно у верхній кут. Та вирівняти гру в «Динамо» не вийшло, до того ж перед перервою дві помилки господарів у захисті призвели до голів Олександра Ліщука та Івана Данилюка і комфортних для ковельчан 4:1 після першого тайму.

По перерві динамівці увімкнули максимальні оберти і полетіли рятувати гру. «Вокар» підтримав запропонований темп і пішла відкрита гра на височенних швидкостях. М’яч практично не затримувався у центрі майданчика, всього було вдосталь: небезпечні моменти, удари, суперсейви від обох воротарів, а от голів було менше, ніж у першій половині. В дебюті другого тайму Іван Данилюк та Роман Москвич обмінялися забитими м’ячами, а потім досить довго нападникам обох команд не вдавалося переграти голкіперів. Другий гол від Романа Москвича після розіграшу вільного виявився останнім у поєдинку. Завдяки цій перемозі «Вокар» змінив динамівців у ролі переслідувача «Надії» і у турнірній таблиці Суперліги утворилась щільна лідируюча група з чотирьох команд.