1: 3

Ховайло Т./ Голоскоков Д.

«Торпедо» не та команда, яку можна «задушити авторитетом»: потужний суперник не засмутив підопічних Анатолія Мищука, а для «Хоріва» першим дзвіночком продзвеніла хрестовина воріт після удару Сергія Віхрука. Вже за хвилину Сергій поправив «приціл» і відкрив рахунок на користь «торпедівців». «Хорівці» явно розраховували на три бали в цьому матчі і на повернення в призову трійку турнірної таблиці, а тому відповіли гарним стандартом – карний удар реалізував Олег Кошка. Абсолютно аналогічним чином «Торпедо» знову вийшло вперед – карний удар влучно виконав Дмитро Рожко. Він же міг збільшити відрив для свого клубу, коли вийшов сам-на-сам з воротарем «Хоріва», але переграти Павла Чемериса не зміг. З дещо сенсаційним рахунком 2:1 на користь «Торпедо» команди пішли на перепочинок. В другому таймі «торпедівці» і надалі були готові терпіти і чекати в обороні, хоча гострі контрвипади мали тримати в тонусі «хорівців» - Дмитро Рожко якимсь дивом не влучив у порожні ворота в одному з таких моментів. Сувора дисципліна і гарна організація оборони «автозаводців» лише більше дратували підопічних Віктора Ревка, які хоч і переважали своєю майстровитістю опонентів, проте зламати ці захисні мури були не в силах. Коли Сергій Віхрук оформив дубль і вже на два м’ячі збільшив відрив для свого клубу гра взагалі перетворилася на картину «оборона Сталінграду». Героїзм відпрацювання у захисті гравців «Торпедо» безумовно заслуговує на подяку від тренера – дійсно «ні кроку назад», і заслужена перемога «біло-чорних»! Цей матч ще більше заплутав ситацію в Суперлізі, а тому спостерігати за наступними турами буде просто вишуканим задоволенням для вболівальників.