3: 6

Онищук Ю. / Голоскоков С.

Голи: Поліщук, 4, Юлдашев, 7, Марчук Ю., 21 – Маслічук, 2, 8, Кревський, 9, Наконечний, 13, Терещук, 25, Кисляк, 25.

Попередження: Дмитрук, 18 (Олімпія)

Порадував вболівальників багатим на влучні постріли у ворота черговий першоліговий матч між «ДжеРостом» та командою, що позичила свою назву  від грецького селища в якому проходили перші в світі Олімпійські ігри. Рахунок у сутичці на четвертій хвилині першого тайму відкрив Ігор Поліщук з команди господарів майданчику. Й відчувши свою перевагу у цьому статусі знову ж влучно поцілив у ті ж ворота  номер 20 Роман Юлдашев. Гості матчу під опікою Павла Очко, який щиро вболівав та підтримував свою команду, нарешті налаштувавшись на результативну гру почали активну атаку воріт суперника. «Рятівним» для жовто-блакитних в першому таймі став дубль Олександра Маслічука. «Вкусивши» смак перемоги гості почали відверто «пресувати» господарів, що забезпечило перемогу «Олімпії» у першому таймі. Чи то грецькі боги чи то натхнення президента команди таки допомогли гравцям!

Тотальною напругою для вболівальників, яким явно не сиділось на місцях відзначилися спроби зрівняти рахунок у протистоянні того ж Ігора Поліщука, які двічі влучив у перекладину «Олімпу». Якби не намагались «джеростівці» відгрись сьогодні фортуна посміхалася хлопцям з «Олімпу».Ще два влучних удари по воротах господарів і табло видало 3:6. Перемогу у сутечці святкувала команда блакитно-жовтих.