0: 3

Щербяк К./ Голоскоков С.

П’ята команда Четвертої ліги проти дев’ятої – можливо не саме інтригуюче видовище футзального вік-енду. Проте учасники звітного поєдинку у кращих традиціях вищих ліг з перших хвилин розпочали гру на контркурсах та створили безліч моментів для взяття воріт. Краще це виходило у гравців клубу «Вілія». Дві академічні атаки на захисні редути гостей перетворилися у рахунок 2:0 стараннями Миколи Мельника та Ігоря Пруднікова. У відповідь під завісу першого тайму FC «Hawest» розіграв чудову комбінацію і Андрій Юхімюк відправив «селект» у рамку.

В другій половині матчу Коршовець атакував більше та гостріше за суперника, але випади FC «Hawest» приховували ще більшу небезпеку. За 5 хвилин до фінальної сирени зелено-білі лише дивом не відновили паритет, не зумівши з кількох спроб загнати «селект» у сітку воріт номінальних господарів. А ще за кілька обертів хвилинної стрілки лише майстерність голкіпера «Вілії» врятувала колектив від негараздів. Не забиваєш ти – забивають тобі. Відоме прислів’я спрацювало на останніх хвилинах, коли переможний гол за коршовецьку команду забив Руслан Щебет. Але, як з’ясувалося згодом, під іменем Руслана на майданчику перебувала зовсім інша особа. А тому згідно Регламенту АМФВ без огляду на рішення КДК (засідання відбудеться лише у четвер) слід визнати, що технічну перемогу у звітному протистоянні здобув FC «Hawest».