1: 5

Щербяк К./ Голоскоков С.

Справжнім героям цьогорічного «Ярмарку футзалу» з команда ФК  «Стир» вистачило лише кількох хвилин аби по господарські розібратися в епізоді, коли Сергій Цимбалюк відкрив рахунок у  матчі. «Річники» намагалися розвинути успіх, але «BusMarket» швиденько оговтався після пропущеного м’яча, вирівняв гру та зумів зрівняти рахунок після влучного удару екс-сахарадцівця Володимира Крупніка.

Останні хвилини першого тайму ФК «Стир» провів у затяжних позиційних атаках,що закінчилися вдалим контрвипадом лучан. І прудкий Сергій Богданенко впевнено розібрався в епізоді. За мінімальної переваги «BusMarket» 2:1 команди пішли на відпочинок.

В другому таймі футзалісти з Демидівки продовжили гнути лінію атакуючого позиційного футзалу. Номінальні господарі більше володіли м’ячем та мали територіальну перевагу, заставивши лучан назбирати лімітованих п’ять фолів. Здавалося, що гол у ворота номінальних гостей лише справа часу. Проте «BusMarket» був іншої думки і протягом кількох хвилин зумів здобути переможний результат завдяки вдалим діям своїх гравців. Гол-номінант до топу кращих забитих м’ячів на радість місцевих вболівальників організував забивний Володимир Крупнік. За мить Іван Корчук збільшив рахунок, а пізніше хет-трик Володимира Крупніка остаточно зняв питання щодо переможця поєдинку.