3: 1

Журибіда В./ Кузнєцов Д.

Піднятися на перші сходинки турнірки у Вищій лізі могли й гравці «Теремно хлібу», яким для цього потрібно було переграти суперників з «Мідаса». І до такої мети крокувати «червоно-жовті» почали уже з дебюту матчу: простріл на дальню стійку без усіляких питань замкнув Дмитро Бурковський – 1:0. Після цього, щоправда, голкіперу «хліборобів» Сергію Гапонюку довелося добряче попрацювати, відбиваючи декілька ударів «фіолетових». А на 6-й хвилині номінальним господарям вдалося подвоїти свою перевагу – вихід віч-на-віч з гокліпером чітко реалізував Максим Ядловський. Він же встановив і кінцевий рахунок першого тайму, причому гол «Тееремно хлібу» вийшов шедевральним – під час контратаки «кулястий» дістався Роману Іваницькому, який одразу ж в дотик п’ятою перевів його на Ядловського. Максиму залишалося лише пробити повз голкіпера, з чим він упевнено впорався – 3:0.

Уже на початку другого тайму Владислав Гаврилюк міг ще збільшити перевагу «червоно-жовтих», однак своїм вистрілом потряс бокову стійку воріт. А от «Мідас» зумів відіграти один гол, продемонструвавши домашню заготовку під час розіграшу аута, після чого Юрію Мельничуку потрібно було лише замкнути дальню стійку – 3:1. «Фіолетові» намагалися врятувати матч, однак впродовж другої половини гри їх суперники були набагато ближчими до забитого м’яча, а рахунок у підсумку так і залишився незмінним. Таким чином, «Теремно хліб» також приєднується до «Колоса» та «ТТІ», формуючи тріумвірат лідерів Вищої ліги.