1: 6

Щербяк К./ Кунаков О.

Двобій команд, що досі не відчули смаку перемог обіцяв запеклу боротьбу. Гра почалася без розвідки. Номінальні гості одразу пішли на штурм воріт «салатових», але забити швидкий гол не вийшло – у рамці гостей надійно грав Віталій Остапук. Та й гравці «Агромата» не зважаючи на іменитого суперника не відсиджувались у захисті, а діяли доволі активно і протягом семи стартових хвилин створили кілька чудових нагод для того, щоб відкрити рахунок, проте голкіпер «ЛСТМ» Олександр Ярмощук також був на висоті. Та врешті досвід дався взнаки, точніше його брак у дебютантів Суперліги. Під час однієї з атак гостей захисники «Агромата» не розібралися хто кого мав опікати і, як наслідок, Роман Філь залишився на самоті прямо по центру воріт суперника та без проблем розстріляв голкіпера. Не встигли господарі оговтатись, як Василь Олійник ударом з-під захисника подвоїв перевагу «ЛСТМ», а перед перервою Дмитро Горщарук вдало зіграв на добиванні і забезпечив своїй команді солідну перевагу 3:0.

По перерві «салатові» додали в активності, вирівняли гру і навіть змогли скоротити відставання в рахунку завдяки голу Івана Богути. Але це був лише епізод. Невдовзі досвідчений Ігор Махнюк відновив перевагу в 3 м’ячі і практично зняв питання стосовно переможця зустрічі. Наприкінці поєдинку гості забили ще двічі, встановивши підсумковий рахунок 6:1 на свою користь. Таким чином, «ЛСТМ» набравши три залікових бали перемістився на 8-му сходинку турнірної таблиці і нарешті опинився в зоні плей-офф. Справи ж «Агромата» стають геть кепські. Поступившись обом своїм основним конкурентам у боротьбі за потрапляння до вісімки найкращих, «салатові» сильно погіршили свої шанси на вихід до плей-офф.