3: 3

Алексюк Р./ Тучкевич В.

У цьому поєдинку зійшлись команди з нижньої та верхньої частини турнірної таблиці. На початку матчу одразу була відчутна «напруга», багато боротьби на усіх ділянках майданчику. Тому лише на дванадцятій хвилині команді гостей вдається відкрити рахунок, Богдан Венський потужним ударом відправляє м’яч у сітку воріт суперника зробивши рахунок 0-1, після чого лунає сирена про закінчення першої половини зустрічі і команди йдуть на відпочинок.

У другому таймі господарі пішли вперед відіграватись, що їм і вдалось на шістнадцятій хвилині Олександр Хамула зрівнює рахунок, а згодом його колеги по команді Дмитро Карабан та Дмитро Коробко роблять рахунок вже 3-1. Однак відразу не втрачаючи надію на позитивний результат Богдан Венський  та Іван Харченко рятують свою команду від поразки 3-3. «Бойова» нічия і команди набирають по одному балу до свого активу.