6: 7

Дмитрук Б./ Тучкевич В.

У поєдинку де зійшлися лідер турнірної таблиці та «середнячок» події розвивалися досить таки стрімко, вже на першій хвилині матчу Роман Зух з команди господарів відкриває рахунок, а згодом його колега по команді Павло Старушкевич вже подвоює його, однак гості швидко зуміли відігратись, Вадим Бернак робить «дубль» і зрівнює рахунок 2-2. Під завісу першого тайму Павло Старушкевич оформлює власний «дубль», та веде свою команду на відпочинок з мінімальною перевагою.

У другому таймі команда гостей всіма силами пішла вперед і кращий гравець матчу Віталій Завіруха забиває три м’ячі поспіль зробивши власний «хет-трик» і на табло вже 3-5, далі команди обмінювались голами, з команди господарів відзначились Павло Старушкевич зробивши власний «хет-трик», Роман Зух «дубль» та Володимир Євтухов, а у гостей власний «дубль» оформлює Сергій Зінкевич, який робить остаточний рахунок 6-7. Пермога з мінімальною перевагою команди «Приват» дає змогу очолити турнірну таблицю «регулярки».