:
2

Герасимкін Василь, Попко Максим, Хомич Анатолій

Ховайло Т./ Журибіда В.

Хвилиною мовчання перед початком матчу команди вшанували пам’ять загиблих під час трагічних подій в Одесі. А миттєва атака «Рятівника»після розіграшу з центра майданчика, і уже на 19 секунді м'яч опиняється у сітці воріт команди «ТеремноХліб». Але, на жаль, для «Рятівника» арбітри гол не фіксують – перед завершальним ударом нападник підіграє рукою, і на табло залишаються нулі. Рівна гра обох команд у першому таймі в подальшому приносить насолоду глядачам, які побачили відкритий атакуючий футзал із значною кількістю небезпечних моментів то біля одних, то біля інших воріт. І за такої гри лише Михайло Байбула двічі вдало розписався у воротах «Рятівника». На перерву команди йдуть за рахунку 2:0 на користь «ТеремноХліб».

Другий тайм команди продовжували грати у цікавий контратакуючий футзал. Уже на 14 хв лише ціною жовтої картки Мирослав Лащук рятує свою команду від забитого гола. В подальшому слід зазначити, що лише завдяки вдалій грі обох воротарів, у другому таймі глядачі побачили лише два голи. На 23 хв Олександр Якимчук з 6-метрової позначки скорочує рахунок у матчі, а Юрій Шаула на 25 хв відновлює перевагу у два м’ячі. 3:1 – перемога «ТеремноХліб».