1: 4

Ховайло Т./ Журибіда В.

Гра лідерів станом на цей час розпочалась з обопільних атак обох команд без розвідки. Та, як згодом виявилося, більш технічні гравці з Нововолинська поступово почали перебирати ініціативу у свої руки, а більш імпульсивні та наполегливі ківерчани почали все частіше і частіше помилятися біля своїх воріт. Такими помилками на 4 та 8 хвилинах вдало скористались Сергій Заяць та Валентин Чопанюк відповідно, і команда з гірничого волинського міста уже попереду 2:0. Слід зазначити, що гра лідерів відбувалась досить коректно, про що говорить той факт, що до 9 хвилини у графі фоли на табло світились нулі. А у графі голи навпроти Ківерець на 10 хвилині з’явилась одиничка – гол на рахунку Олександра Ващука, і на перерву команди йдуть за рахунку 2:1 на користь «ТТІ».

Другий тайм проходить на хвилях обопільних контратак, які двічі вдало завершував Нововолинськ – голи на 22 та 23 хвилинах на рахунку Юрія Кошелинського та Романа Соловка. Перемога «ТТІ» з рахунком 4:1.