15: 0

Щербяк К./ Івахненко В.

На передматчовій  розминці гравці у фіолетовій формі з подивом дивились у бік суперника – «проти кого грати?». Три «вестсайдовця» готувались до гри. Маючи одну з мінімальних заявок у Обласних змагань з футзалу (11 гравців) кадровий голод дав про себе знати та з різних причин тільки чотири червоно-білих бійця змогли зібратись перед багато чисельним супротивником. Вже на першій хвилині зустрічі Сергій Березюк відкриває рахунок 1:0  «Kroshu». Хоча «West Side» здивував всіх тактикою на гру, шалено пресингуючи та спробою грати в атакуючий футзал, знаходячись у меншості. Але фізики та ігрового фарту вистачило тільки до 9 хвилини. І почався голепад. Підопічні Руслана Дороша назабивали 15 м’ячів до кінця матчу. А ці чотири спортивних героя бились як леви та здобули повагу та звання кращої команди у матчі.  Луцький «Kroshu Lutsk» продовжує чемпіонську гонку, а забивний Вікентій Голіщев впевнено очолює список бомбардирів у Другій лізі Чемпіонаті Волині.