2: 5

Щербяк К./ Івахненко В.

Суперники чергового матчу Чемпіонату Волині у Другій лізі, після третього туру ,знаходились на різних полюсах турнірної таблиці. «Юність» Переспа програла чотири матчі поспіль включно з кубковою грою, а підопічні Віталія Манченко не мали жодної поразки у сезоні, що надавало їм впевненості  у позитивному результаті. Гра розпочалась. Суперники не поспішали атакувати. Перший небезпечний момент створили «жовто-чорні» на четвертій хвилині матчу президент «Юністі» Ігор Случик завдав удару – мимо. Відповідь не забарилась , у наступній атаці менеджер «атовців» Віталій Манченко відкриває рахунок 0:1. Після голу гравці «Волинь АТО» почали доказувати грою що не дарма знаходяться на другій сходинці турнірної таблиці. Хоча до честі хлопців з Переспи треба сказати що вони не забували огризатись гострими контратаками. Так на 9 хвилині  Ігор Случик марнує свій другий шанс на взяття воріт. Хлопці у білій формі більш вдало використовували свої моменти. Володимир Горохоль а за ним технічний  Віктор Ткачук засвічують на табло 0:3. Особливо гарним вийшов третій м’яч . Віктор продемонстрував володіння дриблінгом та з середньої дистанції влучає «селектом» у дальній верхній кут. У другому таймі «волиняк» як підмінили. Зарано повіривши що гра зроблена вони зупинились чим і скористались гравці з Переспи проводячи одну атаку за одной. На тлі «жовто-чорних» хвиль, котрі накочувались на ворота Володимира Юхимюка , вирізнявся активний Олександр Сліпчук. Після декількох змарнованих нагод для взяття воріт Олександр на 21 хвилині  все ж  таки добивається мети -

Ігрова куля  перетинає лінію воріт білих. А це за дві хвилини потужним ударом з равого  фланга  у дальній кут воріт зводить відставання у рахунку до мінімума  2:3 . Тільки після такого перебігу подій номінальні гості прокинулись і заграли жвавіше. Спливаючий час змусив « Юність» грати з п’ятим , чим і скористались « атовці»   забивши два м’ячі у пусті ворота. 2:5 – підсумок цікавої гри. «Волинь АТО» продовжує боротьбу за чемпіонство , а «Юність» Переспа з такою досить непоганою грою мусить у наступних турах здобувати залікові бали.