3: 4

Щербяк К./ Івахненко В.

Матч четвертого туру в Другій лізі Чемпіонату Області по феєричному перебігу подій може дати відповідь будь-кому на питання – за що ми любимо футзал? Два «середнячка»  Другої ліги подарували нечисельним вболівальникам незабутньо-видовищний спектакль. Досвідчений перший арбітр (котрий у цьому році заслужено був визнаний кращім арбітром міста Луцьк) Руслан Гоза дав сигнал – гра почалась. З самого початку гри команди ринулись у бій без розвідки і вже на 2 хвилині менеджер червоно-білих Артем Пашківський замкнув простріл з правого флангу 0:1. Ще через хвилину швидкий Артем стрімко увірвався на вигідну позицію для удару але надійно відіграв у захисті непрохідний Вахтанг Машава не дозволивши лідеру трейдерців зробити дубль. На 6 хвилині кіпер біло-голубих Віталій Євпак продемонстрував свою майстерність після удару з пира від Дмитра Оляницького у правий нижній кут. І хоча підопічні Тараса Шевченка відповідали ударом на удар але тільки на 8 хвилині Олександр Ганіговський додав першу рисочку у протокол матчу у графі «удари у рамку воріт». На 10 хвилині активний Дмитро Оляницький дивовижним ударом вколочує ігровий снаряд у дев’ятку 0:2 Гол красень –претиндент на кращій гол туру. Joma додала у швидкості і результат не забарився – Вахтанг Машава проштовхує «селект» у сітку червоно-білих 1:2.  Закінчення тайму подарувала безліч атак від номінальних господарів. Traders врятував тайм аут взятий щоб перепочити та збити шалений темп накручений біло-голубими.

Другий тайм не давав сумувати вболівальникам. Після помилки голкіпера червоно-білих забивний Володимир Крисько зрівнює рахунок, але ненадовго – швидкий Сергій Трофимчук у разючій контратаці виводить  «Traders» знов у лідери двобою. Не пройшло і двох хвилин як незламні  «джомовці» знов роблять рахунок нічийним 3:3  Відзначається після розіграшу штрафного Оександр Ганіговський. Наступне взяття воріт відбулося через десять хвилин чистого часу,але запекла боротьба та безліч цікавих моментів тримала у напрузі всіх присутніх на цьому супер матчі. На 25 хвилині нестримний Сергій Трофимчук втік від захисників та реалізував вихід сам на сам. 3:4  У кращого бомбардира «Джоми» Володимира  Крисько  був шанс на останній хвилині зрівняти рахунок але забитий дабл-пенальті  залишив рахунок незмінним 3:4 на користь FC «Traders». Від щирого серця хочеться подякувати обом командам за гру.