4: 1

Щербик К./ Івахненнко В.

У цей недільний ранок друголігові баталії розпочинала пара Камаз-Агро Острожець   -   Tatrafan. Підопічні Олега Юрчука хоч і займають 6 місце у турнірній таблиці але останні позитивні результати (потрапляння  у наступний етап кубку Прогресу та перемога у матчі чемпіонату) надавало впевненості команді . У таборі «татрафановців» на тлі трьох поразок поспіль нічия у останньому матчі з FC Traders також надавало привід вболівальникам сподіватись на залікові бали.  Після хвилини розкачки Tatrafan перший створив небезпечний момент – швидкий Олександр Гудемчук не реалізував вихід сам на сам. Червоно-чорні прокинулись та два рази поспіль на 2 та на 3 хвилинах оформили взяття воріт біло-чорних. Олександр Правов та Олександр Мусійчук роблять рахунок 2:0. Гра дещо заспокоїлась, «Камаз» контролював м’яч – «Tatrafan»  намагався контратакувати. Але дубль забивного Олександра Мусійчука на 9 хвилині дає зрозуміти нечисленним вболівальникам – сьогодні переможе «Камаз».

Початок другого тайму пройшов без небезпечних моментів аж до 17 хвилини, коли серія ударів від червоно-чорних завершилась влучним ударом Олександра Тарнавського. Четвертий м’яч від Острожецьких Олександрів. І хоча цей гол  розлютив Камазістів і вони створили безліч моментів наприкінці матчу але сейви від голкіпера Татрафану Віталія Аршуліка (котрий був визнаний кращім гравцем матчу у своїй команді) не дозволили червоно-чорним збільшити рахунок.