5: 1

Ховайло Т./ Кунаков О.

Не зважаючи на те, що зустрічались колективи з протилежних кінців турнірної таблиці легкої прогулянки для динамівців не вийшло. Можливо мала місце певна недооцінка суперника з боку номінальних господарів, але у дебюті зустрічі «Динамо» виглядало дещо «вальяжно». А торпедівці навпаки, попри очікування не стали закриватися на своїй половині майданчика, а розпочали матч з активних дій в атаці. Гравці «Динамо» явно не очікували такого початку поєдинку і виглядали трохи розгубленими. Проте, гостям не щастило, після перших п’яти хвилин зустрічі рахунок мав би бути 2:0 на їх користь, але табло показувало 0:1. Спочатку Олег Кодлубай вискочив сам на сам з голкіпером динамівців та не зміг переграти Дмитра Роюка, а потім шикарний момент не реалізував Дмитро Рожко. Більш того, відбитий воротарем м’яч підхопили господарі, розігнали швидку контратаку і Богдан Турчик відкрив рахунок. Цей гол додав динамівцям впевненості і вони перебрали контроль над грою до своїх ніг. До того ж, «Торпедо» доволі швидко набрало п’ять фолів та змушене були діяти обережно. Та одного зайвого порушення торпедівці таки припустилися і Роман Москвич потужним ударом з 10-метрової позначки вразив їх ворота вдруге.

По перерві «Торпедо» великими силами пішло вперед і це було саме те, на що розраховували господарі. Захищалися вони впевнено, а їх контратаки були швидкі і безжальні. До середини другого тайму Андрій Бойко, Микола Казмірук та Богдан Турчик збільшили перевагу своєї команди до переконливих 5:0. Гості ж зуміли відповісти лише голом престижу від Олега Кодлубая. «Торпедо» поки що залишається у зоні плей-офф, але рожищенському колективу обов’язково треба поповнювати кількість здобутих балів. «Динамо» ж продовжує йти за «Надією» без втрат і відірвалось від третього місця вже на 5 пунктів.