6: 4

Журибіда В./ Тучкевич В.

Гра між командами з верхньої та нижньої частини турнірної таблиці, насправді була досить таки «рівна». На третій хвилині поєдинку команда гостей повела в рахунку, відзначився Сергій Ліпич, після цього команди почали забивати по черзі. У господарів Вадим Бернак оформив власний «дубль», а у гостей Артур Косюр - 2-2 і команди йдуть на відпочинок.

У другому таймі команди йшли «нога в ногу», спочатку Сергій Секунда забиває зі штрафного і виводить свою команду вперед, Сергій Зінчук відразу зрівнює, після чого Сергій Секунда знову виводить команду вперед зробивши «дубль», і знову ж таки Сергій Зінчук в свою чергу робить вже свій «дубль» і знову зрівнює рахунок і підбадьоривши своїх колег по команді дає шанс на позитивний результат, що і роблять «заряджені» колеги забивши ще два м’ячі наприкінці матчу, відзначились Роман Матвійчук та Віталій Завіруха, зробивши остаточний рахунок 6-4. Нелегка перемога команди «Приват» дає змогу вийти на другу сходинку у турнірній таблиці «регулярки».