:
12

Журибіда Володимир, Дмитрук Андрій, Попко Максим

Дмитрук Б./ Журибіда В.

На свою чергову календарну гру команди вийшли на майданчик з шести очковим багажем після двох турів. Швидкий гол на 26 секунді матчу від Олександра Ващука не тільки вивів його команду вперед, а й, мабуть, був хорошим подарунком для Юрія Ващука, який у цей день святкував свій День народження. Та згодом на 4 хв Дмитро Бурковський зрівнює рахунок у матчі 1:1. Незабаром знову двічі відзначився Олександр Ващук, який на 7 хв виводить «Колос» вперед, а на 9 хв не забиває 6-метровий удар, який арбітри справедливо призначили за гру рукою захисника «ТеремноХліб» у своєму штрафному майданчику. Слід також зазначити, що гра відбувалась за значної кількості єдиноборств та порушень Правил гри, де уже на 9 хв в пасиві «ТеремноХліб» було 6 командних фолів. Під кінець першого тайму «Колосу» ще двічі вдавалось розписатись у воротах суперника. На 12 хв це зробили Юрій Чепура та Олександр Батрак, а у проміжку між забитими голами 10-метровий не реалізовує Назар Левчук. На перерву команди йдуть за рахунку 4:1 на користь «Колоса».

Другий тайм команди розпочали ще у більш жорсткій боротьбі, не жаліючи ні себе, ні суперника. За такого перебігу подій арбітрам доводилось карати обидві команди жовтими картками, а в одному з епізодів за фол останньої надії червону картку отримав воротар «ТеремноХліб» Дмитро Ольшевський. І як завжди буває у такій грі, голи уже на другому плані, а було їх у другому таймі ще чотири. На 18 хв Михайло Байбула реалізовує 10-метровий удар – 2:4 на користь «Колоса». Під кінець матчу Юрій Чепура робить рахунок 5:2, а на останній хвилині команди ще раз обмінялись голами. Підсумковий рахунок 6:3 на користь «Колоса».