7: 3

Щербяк К./ Журибіді В.

З перших хвилин матчу команда «ТТІ» виглядала на майданчику більш переконливо та впевнено, володіючи ініціативою та контролюючи м’яч як на своїй половині, так і на половині суперника. Невисокий темп матчу дозволив гравцям з Нововолинська використовувати різні комбінації , одна з яких на 6 хв завершилась взяттям воріт, де після чергової багатоходівки на простріл повз воріт вд свого партнера відгукнувся Сергій Заяць, який вдало переправив м'яч у сітку воріт суперника. Не встигли нововолинці відсвяткувати свій гол, як після розіграшу з центра майданчика «Неріс» проводить миттєву атаку і на табло уже 1:1 – відзначився Олег Гречковський. Про мирний перебіг подій говорить і той факт, що перший фол у матчі арбітри зафіксували лише на 7 хв матчу. В подальшому «ТТІ» потроху нарощує темп і уже на 9 хв виникає ще один небезпечний момент біля воріт «Неріса», де вихід один на один вдало ліквідовує Олександр Кунаков, перевівши м'яч на кутовий. Та атаки «ТТІ» продовжуються , і в подібній комбінації, де був забитий перший гол у ворота «Неріса», лише з іншого флангу Юрій Кошелинський зновунаправляє м'яч у сітку воріт суперника – 2:1 на користь «ТТІ». А під завісу першого тайму після потрапляння м’яча у штангу воріт «Неріса» Роман Соловко вдало завершує атаку своєї команди, і рахунок стає 3:1 на користь «ТТІ».

У другому таймі лише після забитих голів Юрія Кошелинського, Максима Обертаса, Олега Сквіри та Андрія Ткачука відповідно на 15, 16 та двічі 20 хвилинах команда з Нововолинська дещо збавила оберти, чим вдало скористався їх суперник, де на 25 хв робить рахунок 7:2, а Микола Музика на 26 хв матчу встановлює його остаточний рахунок 7:3 на користь «ТТІ».