1: 1

Щербяк К./ Голоскоков Д.

Спостерігаючи за грою «Татрафану» в матчі проти «Трейдерсу» кидався в очі той факт, що наскільки грамотно «хіміки» тримають оборону, настільки ж дещо недолуго виходять в позиційну атаку і зазнають неабияких труднощів, аби «схімічити» швидку комбінацію футзальних елементів. В свою чергу «продавці» хоча і досить часто доводили справу до ударів, проте ці постріли блокувалися захисниками чи потрапляли до воротаря або ж взагалі летіли повз «брамку». В першому таймі хронометристу так і не довелося увімкнути гольову «музичку», а в другому «Татрафан» явно і не збирався відганяти «автобуса» зі своїх володінь. Всі атаки «трейдерів» розбивалися об «бампери», «стійки» та «подушки безпеки» транспортного засобу «хіміків», що муром стояв у карному майданчику. Так тривало аж доти, доки «дев’ятка» «Трейдерс» Вадим Семенович за дев’ять хвилин до фінального свистка, таки знайшов шпарину в щільному захисті «Татрафану». Ось тут підопічним Назара Бугайчука довелося воленс-ноленс виходити на чужу половину і шукати щастя біля воріт суперника. Руслану Шоломовичу вдалося відновити паритет, гра пожвавилася і остання п’ятихвилинка була набагато цікавішою ніж увесь попередній час: гра йшла в дві сторони, атаки змінювалися «контрами», команди обмінювалися ударами, проте голів більше забито не було, нічия 1:1.