4: 7

Щербяк К./ Тучкевич В

З перших секунд матчу команда гостей показала впевненість у своїх силах, забивши три м’ячі поспіль, відзначились Завіруха Віталій записавши згодом власний «дубль», Іванюк Вадим та Зінчук Сергій. Однак господарі матчу все ж таки зуміли відквитати два м’ячі, наприкінці першого тайму, забивали Коробко Дмитро та Хамула Олександр 2-4. Після чого пролунала сирена та команди пішли на відпочинок.

У другому таймі глядачі мали змогу насолоджуватись ще п’ятьма голами, розпочала команда гостей, на п’ятнадцятій хвилині Зінчук Сергій робить власний «дубль», згодом господарі матчу скорочують рахунок, відзначився Ярема Володимир і на табло вже 3-5. Скориставшись тим що господарі поєдинку кинули всі сили на те щоб врятувати матч від поразки, команда гостей на контратаках зуміла збільшити рахунок ще на два голи, Зінчук Сергій робить «хет-трик» та Конан Максим забиває красивий гол у ворота суперника. На останніх секундах матчу Хамула Олександр з команди господарів записує власний «дубль» і робить остаточний рахунок у матчі 4-7. Кманда «Приват» набирає три залікові бали до свого активу та вривається у трійку кращих турнірної таблиці регулярки.