2: 1

Щебряк К./ Герасимчук В.

На початку матчу регулярного чемпіонату Волинської області з футзалу між командами, які знаходяться у верхній частині турнірної таблиці була відчутна рівність класу гри. Багато боротьби на усіх ділянках майданчику, тому лише на десятій хвилині матчу команді гостей вдається відкрити рахунок, потужним ударом від стійки забиває Ярмолюк Іван, після чого команди пішли на відпочинок.

У другому таймі господарі матчу пішли вперед відігруватись, і це їм вдалось, на вісімнадцятій хвилині Колесник Володимир зрівнює рахунок, за ним його колега по команді Євтухов Володимир забиває черговий м’яч, який і стає переможним 2-1. Команда «Атлетік М» святкує перемогу та набирає чергові три залікові бали у свій актив.