3: 6

Онищук Ю. / Голоскоков Д.

Голи: Пашківський, 20, Бабій, 24, Войтюк, 24 – Холодзіон, 9, Зольков, 10, Фібіч Ю., 14, Баденчук, 15, Гладун, 20, 25.

Попередження: Войтюк, 7 (Нова лінія)

Арбітри: Матвіюк, Попко, Хомич О.

На поєдинок з луцькою командою «Нова лінія» гості з Горохова вийшли у формі італійського «Мілана» і у підсумку зіграли не гірше за россо-нері часів Андрія Шевченко. Досвід «Куража» набутий в обласних елітних дивізіонах дався в знаки вже у першому таймі, коли у воротах лучан побувало 2 м’ячі. Об’єктивно клас гостей був вище і «будмаркетівцям» важко було використовувати свій головний козир – швидкість, що приносив дивіденди у минулорічній Другій лізі. Хоча моменти у господарів виникали і шкутильгала лише реалізація.

По перерві ситуація на майданчику СК «Арена Спорт» мало змінилась. «Кураж» продовжив карбувати всій перший переможний результат у «регулярці», а «Нова лінія» шукала свою гру, аби скоріше адаптуватися до вимог Вищої ліги. В виходило у лучан не дуже. Ще три м’ячі побували у воротах представників мережі будівельних супермаркетів. 0:5 і здавалося, що інтрига у грі остаточно померла. Проте місцева команда пішла ва-банк з п’ятим польовим і таки порадувала своїх вболівальників голами. Три рази встигли біло-зелені вразити ворота досвідченого суперника. А ще раз гравцям «Нової лінії» довелося самим розпочати з центру майданчика. 6:3 – впевнена перемога горохівського «Куража».