14: 3

Гринюк Ю./ Журибіда В.

У цій грі на майданчик вийшли фаворити і аутсайдери, що дозволило команді Юрія Волошина, не форсувавши подій, уже на 2 хв бути попереду. Та спокійною грою «Вотранса» миттєво скористались гравці «Торпедо», і на 5 хв попереду уже підопічні Анатолія Мищука. Та все ж досвід гравців «Вотранса» з кожною хвилиною все більше і більше дозволяв контролював перебіг подій на футзальному майданчику. А як наслідок перевага у класі втілювалася у забиті голи від «Вотранса», і на 9 хв вони вели у рахунку уже 4:2, а під завісу першого тайму на 13 хв матчу гол Рибковського робить рахунок 5:2 на користь «Вотранса».

Малюнок гри у дпугому таймі не змінився. «Вотранс» все більше і більше домінує та забиває майже кожну хвилину. Лише гол Дмитрука Дмитра від команди «Торпедо» один раз вписався у шквал голів від «Вотранса», яких у другому таймі було аж дев’ять. А Микола Коляда, забивши 5 голів у матчі, стає на чолі бомбардирів турніру.