:
6

Бас Назарій, Клімук Юрій, Матвіюк Роман

Гринюк Ю./ Журибіда В.

Під час розминки видно, що на гру команди налаштовуються досить зосереджено та серйозно, так як на початку сезону втрата очок середнячків і, як показали ігри у першому турі, «міцних горішків» для фаворитів турніру може в подальшому сильно відобразитись на кінцевій турнірній таблиці за місця у плей-оф. Дещо обережна гра обох команд на початку матчу пішла на користь «Любарту», який на 6 хв був уже попереду 2:0. З таким перебігом подій гравці «Динамо» були дещо незгідні і почали небезпечно контратакувати. Саме така тактика дала для динамівців позитивний результат. На 9 та 12 хвилинах у воротах «Любарта» почергово розписались Леонід Єфремов та Андрій Бойко. На кінець першого тайму команди уже подумки змирились з нічийним рахунком і були готові до його завершення. Та несподівана комбінація на кінець 15 хв у виконанні динамівців, і «Любарт» отримує гол у роздягальню від того ж Андрія Бойка.

Початок другого тайму «Любарт» знову більше контролює м’яч, «Динамо» грає від оборони. Йде 19 хв матчу, і арбітри за гру рукою у своєму штрафному майданчику гравця «Динамо» справедливо призначають 6-метровий удар, який після удару нападника «Любарта» вдало ліквідовує воротар «Динамо». Рахунок залишається незмінним 2:3 на користь «Динамо». А чергова контратака на 21 хв у їх виконанні і хет-трик Андрія Бойка робить рахунок 2:4. Та гру все ж більше контролює «Любарт», який на 26 хв скорочує рахунок у матчі. Подальші атаки «Любарта» наприкінці матчу динамівці вдало ліквідовують, натомість чергова контратака «Динамо», підступний та сильний удар Леоніда Єфремова з гострого кута на 29 хв робить остатосною перемогу «Динамо» з рахунком 3:5 на їх користь.