5: 4

Журибіда В./ Тучкевич А.

З перших секунд команди взяли дуже високий темп, і проводили атаку за атакою, але «кулястий» вперто не хотів перетинати лінію воріт. На п’ятій хвилині господарі провели чудову атаку, але після удару Сергія Вознюка м’яч попав у стійку воріт. Перший гол глядачі побачили під завісу першої половини, коли майстерно виконав штрафний удар Дмитро Журавський. З мінімальним рахунком 1:0 колективи пішли на відпочинок.

На перших секундах другого тайму гості розіграли просто філігранну комбінацію, яку завершив Павло Колчєв і встановив рівновагу у поєдинку. А в наступній атаці Олександр Поліщук виводить гостей вперед. В середині другої половини в класний відрив втікли Ігор Поліщук та Дмитро Рябіїк, останній збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів. Після пропущеного господарі просто осіли на воротах суперника і на двадцять третій хвилині Андрій Мельник скорочує рахунок у зустрічі, а за декілька секунд його одноклубник Олександр Якимчук встановлює паритет у матчі. На досягнутому господарі не зупинились, і надалі проводили чудові атаки в одній з яких Костянтин Добровольський забиває і робить рахунок на табло 4:3. На останній хвилині поєдинку Антон Капаєв збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів, а гіркоту поразки гостей підсолодив гол Владислава Оліщука. Бойова перемога «рятівників» і три бали у турнірну таблицю.