6: 4

Журибіда В./ Тучкевич А.

З перших секунд було видно, що матч буде дуже веселий. Команди грали у відкритий футзал і вже на третій хвилині завдяки голу Олександра Ващука господарі вийшли вперед. Відразу чудову атаку провели гості і Віталій Пшонік встановлює паритет у зустрічі. Після гарно розіграного кутового Микола Павлючик виводить «біло-зелених» вперед. В середині першої половини Юрій Чепура шедевральним ударом від поперечки збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів. На останній хвилині тайму господарі провели чудову трьохходівку, яку завершив Назарій Левчук. За рахунку 4:1 колективи пішли на відпочинок.

Малюнок гри після перерви не помінявся, активність обох команд просто дивувала глядачів. В середині другої половини Юрій Мельничук скорочує рахунок у зустрічі, але відразу Олександр Ващук оформивши свій «дубль» повернув гандикап у три м’ячі назад. А вся кульмінація гри припала на останню хвилину. Спочатку чудову передачу п’ятою віддав Олександр Ващук на Назарія Левчука, який у свій актив записав «дубль», далі щоб не нудьгувати господарі знову забивають, але у власні ворота. А на останній секунді Павло Ольшевський своїм голом підсолодив гіркоту поразки. Вольова перемога «Колоса» та три бали у турнірну таблицю.