0: 4

Журибіда В./ Тучкевич А.

З перших секунд поєдинку було видно, що гості рішуче налаштовані на перемогу. Чудові нагоди відкрити рахунок мали Максим Обертас та Валентин Чопанюк, але «шкіряний» вперто не хотів влітати у сітку воріт. В середині першої половини «зелені» притисли суперника до їх карного майданчику і проводили низку ударів по воротах. Відкрити рахунок у матчі гості змогли лише на восьмій хвилині стараннями Максима Обертаса. Після пропущеного, господарі додали в атаці, і на десятій хвилині Олександр Терещук міг зрівняти рахунок,  але м’яч пролетів поруч зі стійкою. На останній хвилині першої половини Сергій Ойович втік віч-на-віч , але переграти кіпера йому так і не вдалось, а ось Михайло Соколян свій шанс не опустив і збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів.

Після перерви гості взяли м’яч під свій контроль і на сімнадцятій хвилині арбітри зафіксували порушення правил у карному майданчику господарів. Пробивати шестиметровий удар підійшов досвідчений Андрій Кобетяк, але переграти Володимира Лимара йому так і не вдалось. Багато боротьби у центрі майданчика і в результаті багато фолів. Наприкінці поєдинку Олег Сквіра збільшує рахунок на табло 0:3. А остаточну крапку у поєдинку поставив Валентин Чопанюк збільшивши перевагу своєї команди до чотирьох м’ячів. Друга суха перемога у активі Нововолинського ТТІ, а ось гравці «Фіміаму» ще без набраних балів у турнірній таблиці.