1/8

Кубок Мрії, Центральний Майданчик
7: 2

Журибіда В./ Тучкевич В.

З перших секунд господарі майданчику розпочали досить таки активно і вже на другій хвилині поєдинку Балас Павло відкриває рахунок, а на п’ятій вже подвоює зробивши «дубль» у матчі. А невдовзі приєднавшись до забитих голів Коханюк Вадим та Климюк Богдан роблять рахунок вже 4:0. Першим з команди гостей відігрує м’яч забивши красивий гол Романюк Сергій. Однак на одинадцятій хвилині матчу Степанюк Віктор забиває п’ятий гол і веде свою команду на відпочинок з великою перевагою.

У другому таймі команда гостей почала активніше проводити атака за атакою і відквитала ще один м’яч, відзначився Остапов Олександр поціливши «шкіряного» в рамку воріт суперника. На двадцять другій хвилині кращий гравець Балас Павло забиває свій третій гол, зробивши «хет-трик» у матчі, а за ним і колега по команді Левак Дмитро ставить крапку у цьому матчі. 7:2 впевнена перемога ФК «Респект-2» і команда святкує прохід в наступний етап кубку «Мрії»