:
4

Літвінчук Леонід, Дмитрук Богдан, Матвіюк Роман

Журибіда В./ Кунаков О.

Обидва колективи не найкращим чином стартували у регулярному чемпіонаті, тому поєдинок у рамках 1/8 Кубку Прогресу був чудовим шансом реабілітуватися і отримати необхідну дозу впевненості у власних силах перед наступним поєдинком. Фаворитом зустрічі безсумнівно була «Joma», укомплектована досвідченими гравцями, що вже давно грають один з одним. Тому не дивно, що з перших секунд гра пішла за сценарієм саме цієї команди. Гравці «Варти переможців» намагались компенсувати перевагу суперника у тактиці і техніці за рахунок величезного бажання грати. І досить довго їм вдавалося тримати свої ворота за замку, щоправда в основному за рахунок фантастичної гри у «рамці» Олександра Сержанта, який протягом матчу мінімум разів 5-6 рятував свою команду від стовідсоткових голів. Але вічно так тривати не могло, наприкінці першої половини гри господарі розіграли ідеальну комбінацію і вже ніхто не міг завадити Вахтангу Машаві вразити порожній кут воріт. А ще до перерви активний Костянтин Баранович рахунок подвоїв.

По перерві «Joma» продовжувала впевнено контролювати хід поєдинку і ще тричі м’яч опинявся у сітці «Варти переможців». Відповісти гості зуміли лише голом престижу у виконанні Сергія Антончика. Таким чином, «Joma» здобувши перемогу «малою кров’ю» з гарним настроєм крокує до чвертьфіналу, а «чорно-червоні» можуть зосередитися на боротьбі за потрапляння до плей-офф у своїй лізі.