9: 1

Ховайло Т./ Тучкевич А.

З перших секунд поєдинку було видно, що господарі майданчику рішуче налаштовані на перемогу. В першій же атаці Олександр Скопик мав чудову нагоду відкрити рахунок, але Сергій Морозюк парирував удар. А за декілька секунд, все той же нестримний Олександр Скопик відкриває рахунок у зустрічі, та виводить господарів вперед. Після забитого натиск «синіх» ще збільшився, і на третій хвилині Максим Кліщук подвоїв рахунок у зустрічі, а ще за хвилину прийнявши на груди і пробивши з розвороту забиває «гол-красень» Дмитро Зінкевич, та робить рахунок на табло 3:0. На майданчику панувала тотальна перевага гравців у «синій» формі. В середині першої половини відчайдушний рейд від власних воріт влаштував Михайло Жук, та збільшив перевагу своєї команди до чотирьох голів. В одній із небагатьох атак гостей, чудову нагоду скоротити рахунок мав Павло Матвійчук, але пробив «кулястого» вище воріт. Тиск на ворота «християн» не зупинялась і в кінцівці тайму Валентин Обозовський влучним ударом від стійки робить рахунок на табло 5:0, а невдовзі Юрій Марчук зловив суперника на обрізці, та віддав на пусті Олександру Корнійчуку, який встановив кінцевий результат першого тайму 6:0, з яким команди пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за тим самим сценарієм. Велика кількість атак господарів, але страж воріт Сергій Морозюк діє впевнено. У гостей дуже велике бажання в очах у Павла Матвійчука, але його удари цілі так і не достигли. На шістнадцятій хвилині матчу його одноклубник Андрій Гаврук міг скоротити рахунок у зустрічі, але переграти голкіпера так і не зміг. В середині тайму чудова атака господарів знову увінчалась голом, Михайло Жук віддав на пусті Олександру Скопику, який оформляє «дубль» у поєдинку. Після розіграшу «вільного» удару свій «дубль» у матчі робить Дмитро Зінкевич. А на двадцять третій хвилині Максим Клімук збільшує рахунок у поєдинку 9:0. Наприкінці поєдинку трибуни взірвались і скандували «ГОЛ!!!», адже влучним ударом з дальної дистанції Ярослав Верещак скорочує відставання. В кінці поєдинку Павло Матвійчук мав ще декілька моментів скоротити рахунок, але фінальна сирена, зафіксувала впевнену перемогу «Арсенала».