3: 3

Ховайло Т./ Тучкевич А.

Гра розпочалась у спокійному руслі, і ніхто з команд не хотів ризикувати. Першими пристрілку розпочали господарі майданчику, пробиваючи з дальніх дистанцій. На п’ятій хвилині Максим Конон віддав дотепну передачу на Романа Матвійчука, який вміло розібрався у епізоді та відкрив рахунок у зустрічі 1:0. Після забитого «зелено-білі» взяли м’яч під свій контроль, а «конструктор» команди Максим Конон роздавав прекрасні передачі на своїх партнерів, але після їх ударів «шкіряний» вперто не хотів залітати у сітку воріт. Але, як говориться: «не забиваєш ти, забивають тобі», на десятій хвилині після гарно розіграного кутового, Іван Харченко встановлює паритет у зустрічі. Після забитого, гості почали створювати більше небезпечних моментів. Енергійний Богдан Венський завдав безліч ударів, але пробити голкіпера йому так і не вдалось. На останній хвилині першої половини зустрічі Віталій Завіруха пішов в обіграш біля власного карного майданчику та втратив м’яч, а Володимир Нечай рішучим та точним пострілом в один дотик виводить гостей вперед. З мінімальною перевагою «салатових» колективи пішли на відпочинок.

З перших секунд другої половини зустрічі господарі притисли суперника до власних воріт, провівши низку небезпечних атак. І вже на третій хвилині тайму, арбітр зустрічі призначив шестиметровий удар, за гру рукою у власному штрафному майданчику. Пробивати довірили досвідченому Вадиму Іванюку, який зумів переграти кіпера, та встановити нічийний рахунок на табло. Після пропущеного, гості почали гостріше атакувати, і на дев’ятнадцятій хвилині, нестримний Богдан Венський замкнув передачу на дальній стійці та вивів гостей знову вперед. На двадцять першій хвилині «салатові» взяли «тайм-аут», після якого стали грати на утримання рахунку, за що і поплатились. Після чудової комбінації Віталій Завіруха пробив влучно з гострого кута і реабілітується за помилку у першому таймі, 3:3. На останній хвилині матчу, гості гарно розіграли кутовий, але Сергій Войтович був на висоті у рамці воріт. Сирена про закінчення поєдинку, зафіксувала бойову нічию. Два колективи здобули свої перші бали у турнірній таблиці.