4: 2

Журибіда В./ Бугайчук Н.

Стартовий протокол матчу показував наскільки серйозно до укомплектуванні власного складу підійшли «пекарі» зібравши у своєму складі знаних обласних майстрів у грі 5х5. Але амбітна команда «Фіміам» ніколи не цуралася показати власні сили проти більш іменитих команд. З перших хвилин ігрової ініціативою володіли «теремнівці» яким вдалося відзначитися голом вже у старті поєдинку. Ігрова ініціатива не переходила і надалі, що дозволили власну перевагу «пекарям». По перерві «християнський клуб» вже почав діяти гостріше і створив декілька небезпечних моментів, проте питання про переможця було знято коли Михайло Байбула зробив рахунок 3-0. Деяка розслабленість наприкінці матчу дещо заставила понервувати  вболівальників «Теремно Хліб» коли рахунок став 3-2, але майже відразу гандикап у два голи дозволив довести цю гру до перемоги. Підсумкові 4-2 і потенціальний фаворит турніру готується до наступних матчів.