Дмитрук Богдан, МИщук Анатолій, Мищук Нестор

Журибіда В./ Корпош Р.

Протистояння двох «третьолігових» команд у Другій лізі. Рожищенський район проти Млинівського. Рівненська область проти  Волинської. Досвід проти молодості...

І все це у Чемпіонаті Волині з футзалу сезону 2019/2020.

Планомірні атаки обох команд завершилися на восьмій хвилині на корсить ФК Духче – влучним був Антон Чайка – 1:0.

Шквал атак «камазівців» на чолі із Олегом Юрчуком вдало відбивав Євген Лесик на останньому рубежі рожищанського колективу.

На 15-й хвилині досвід таки справював – Олег Юрчук виявився у потрібному місці у потрібний час та елегантно замкнув простріл партнера – 1:1. Інтрига та напруга на майданчику зростала і якось непомітно острожецькі футзалісти «сіли» на 5 фолів. Обопільну серію атак перервав свисток арбітра котрий сигналізував про дабл-пенальті. Покарання взявся виконати Євген Поліщук, але пробив сильно та високо, проте за хвилину він реабілітувався дальнім і точним потрілом 2:1. На 25-й хвилині Віктор Мойсіюк зрівняв двійки на табло, але незрозумілий сьомий фол на останній хвилині гри спателивич усіх. Вирвати перемогу для свої команди із 10-метрового зумів Михайло Запорожець.

Цікава та безкомпромісна гра – 3:2.