:
10

Хомич Анатолій, Попко Максим, Матвіюк Роман

Джафарова О./ Кунаков О.

Динамівці у минулому сезоні набралися необхідного досвіду та впевненості, що відчула на собі «Надія», сенсаційно завершивши тогорічний плей-офф вже у першому раунді. Впевнений, що цього року «Динамо» має намір значно поповнити свою «колекцію скальпів». Поєдинок проти «ЛСТМ» гравці у синій формі провели з неймовірним бажанням перемогти, вони билися за кожен м’яч, бігли вперед з усіх сил, догравали до кінця кожний епізод. А, як відомо, порядок б’є клас. Навіть невдалий початок зустрічі, коли простріл Дмитра Горщарука з кута майданчика хтось з захисників зрізав у власні ворота не похитнув віри динамівців у власні сили. Досить швидко паритет було відновлено – партнери вивели на ударну позицію Миколу Казмірука і той ударом низом відправив м’яч до сітки. А далі настав час Леоніда Єфремова. Досвідчений голеадор постійно знаходив можливість відірватися від захисника гостей і опинитися у потрібному місці у потрібний час. Завдяки його старанням у середині першого тайму динамівці були вже попереду 3:1. Гравці «ЛСТМ» занервували, що вилилось у надто велику кількість фолів з їх боку і господарі перед перервою тричі пробивали дабл-пенальті, щоправда результативною вийшла лише одна спроба.

У другій половині зустрічі пішла відкрита гра. «ЛСТМ» мав кілька непоганих нагод скоротити відставання у рахунку, але Дмитро Роюк у воротах господарів діяв ефектно і надійно. Втім, динамівці також створювали моменти і, на відміну від суперника, вони забивали. Гнасюк, Турчик і тричі Єфремов довели перевагу своєї команди до фантастичних 9:3! І лише в самому кінці зустрічі «Динамо» трохи розслабилось, чим одразу скористались гості, відігравши 3 голи. У підсумку яскрава перемога динамівців, яка має додати їм впевненості, а «ЛСТМ» треба зробити правильні висновки з цієї поразки інакше історія може повторитися у кубковому протистоянні з «Куражем».