3: 1

Гайда Я./Журибіда В.

На перший погляд на майданчику знаходяться рівні команди. Обидві обережно грають у захисті та небезпечно контратакують. Та все ж поступово ініціатива переходить до гравців «Волиньобленерго», яких активно підтримують їх уболівальники. І як наслідок активних та наполегливих атак гол у виконанні Федора Маринчука виводить команду «Обленерго» вперед. До завершення першого тайму глядачі насолоджуються грою обох команд, та голів все ж таки не побачили.

Напруга гри у другому таймі дещо зростає. Небезпечних моментів біля обох воріт побільшало, та реалізувати їх у забиті голи вдалося лише тричі. Двічі відзначились гравці «Волиньобленерго» Волошин Олександр та Маринчук Федір, а гол престижу на рахунку Кіріна Олексія. Цікава безкомпромісна боротьба та перемога «Волиньобленерго» з рахунком 3:1.