2: 0

Гайда Я./Журибіда В.

Обережний та комбінований футзал у виконанні обох команд, і лише на 4 хв глядачі побачили небезпечний момент біля воріт «Татрафана», де після удару гравця «Вілії» м’яч потрапив у стійку воріт суперника. Пройшло ще чотири хвилини, і глядачі все ж побачили взяття воріт. Після удару Германюка Сергія м’яч опинився у сітці воріт «Вілії». До завершення першого тайму команди ще двічі обмінялись небезпечними ударами по воротах своїх суперників, та м’яч вперто оминав ціль. Рахунок першого тайму так і залишився 1:0 на користь команди «Татрафан».

Другий тайм проходив за більш динамічної та спортивної боротьби. І уже на 15 хв Шитов Олександр подвоює рахунок у матчі 2:0 га користь «Татрафана». Як з’ясувалось в подальшому, це був останній гол у цьому матчі, незважаючи на численні атаки обох команд. Два тайми – два голи  і перемога «Татрафана» 2:0. Гра цікава, а голів лише два.