5 тур

Корпоративна ліга Волині, Майданчик ПАРКЕТ
31: 42

На звітний поєдинок номінальні господарі приїхали не надто численною групою, тож одні з фаворитів Корпоративної ліги сподівалися взяти переконливий та спокійний успіх. Захист «БусМаркета» вперше не витримав на 5-й хвилині гри, коли Антон Дригульський у своєму стилі змістився у центр та більярдно точним ударом з лівої відправив м’яч у нижній кут воріт. Господарі намагалися відповісти і створили чимало нагод для цього, однак пробити голкіпера їм так і не вдалося. А наприкінці першого тайму «Татрафан» зробив свою справу. Спочатку у «біло-чорних» пройшла контратака, яку точним ударом завершив Олександр Гудемчук, а прямісінько перед перервою суперника «добив» Дмитро Пасічник – 0:3.

На другий тайм інтриги у протистоянні лишилось не так багато. Утім, слід віддати належне «БусМаркету», який до останнього набігав на ворота опонентів, і на 21-й хвилині розмочив рахунок зусиллями Олексія Кіріна. А крапку в матчі поставив Дригульський, з ударом якого по центру воротар все ж не впорався – 1:4. Підсолодити гіркоту поразки господарі майданчика змогли вже у серії післяматчевих шестиметрових.