Cake Cup, Майданчик ПАРКЕТ
2: 4
0

Журибіда В./ Бугайчук Н.

У завершальній грі сезону обом командам доводилося розіграти солодкий приз від Асоціації футзалу Волині в рамках втішного кубку «Cake Cup». На цю гру команди прибули з дефіцитом кадрів, але подарували по справжньому цікаву гру. Розпочалося все з швидкого голу Дорощука Руслана, який завершив швидку контратаку своєї команди. «Камаз» в першій половині тайму домінував і раз по ра створював моменти, ближче до завершення тайму все тому ж Руслану вдалося оформити хет-трик, команди пішли на відпочинок. По перерві гравці «Колосу» заграли дещо активніше і моменти почали виникати біля воріт «камазівців». Декілька 100% нагод втратив капітан «Камаз Агро» Олег Юрчук який з просто вбивчих позицій не міг переграти голкіпера «Колосу». За такі невдалі дії прийшла розплата, спочатку Валентин Хлистік, а потім Дмитро Гапонюк  скоротили відставання «Колосу» до мінімуму, інтрига відновилася. Проте в атаці в 5 польових допущена помилка у ході розіграшу «лишнього» і голкіпер Ігор Неділько влучає у порожні ворота. «Камаз» святкує перемогу 4-2 і отримує солодкий трофей.