Cake Cup, Майданчик ПАРКЕТ
5: 1
0

Щербяк К./ Голоскоков С.

Перший солодкий та смачний торт, або правильніше «Cake Cup №3» експериментального втішного турніру отримали гравці ФК «Феміда-Юнайтед». Автор дублю, а за сумісництвом капітан господарів Андрій Янко під оплески глядачів підняв над головою трофей сезону 2018/2019. Хоча у звітному поєдинку з командою «Волиньсталь» для червоних все починалося не надто оптимістично. Гравець гостей Віталій Корець відкрив рахунок і подарував надію на успіх «любартовцям». Проте до закінчення першого тайму у ролі фаворитів вже була «Феміда». Спочатку Андрій Павлючик зрівняв рахунок, а на останній хвилині першої половини гри двічі поспіль відзначився вищезгаданий Андрій Янко.

В другому таймі «солодкого» фіналу «сталева» команда доклала чимало зусиль аби врятувати гру. Але у спробі використати у ролі козирю п’ятого польового гравця наразилася на гол Богдана Кистенюка. Ще один дубль у матчі з авторством «юнайтедівця» Андрія Павлючика підсумував фінал – 6:1. Пити чай та заїдати тортом пішли гравці ФК «Феміда-Юнайтед». Смачного!