Cake Cup, Майданчик №1
3: 1
0

Журибіда В./ Журибіда В.

На перший погляд рівні за силою команди розпочали матч досить обережно, приділяючи більше уваги захисту своїх воріт. Та все ж ініціативою більше володіє «Волиньсталь». Їхні атаки були більш цілеспрямовані та конструктивні. Наслідком цього на 5 хв Роман Юсюк робить рахунок 1:0 на користь «Волиньсталі». До перерви малюнок гри не змінився, а поодинокі контр випади ФК «Лішня» дали результат на їх користь. Тарас Кобзар на 11 хв завдав удару по воротах «Волиньсталі», після якого кіперу довелось виймати м’яч з власних воріт. По перерві темп матчу дещо зростає, арбітрам все частіше доводиться фіксувати порушення правил гри з боку однієї та іншої команд, в окремих випадках застосовуючи попередження у вигляді жовтих карток. Такий перебіг подій не дозволяв змінити рахунок у матчі аж до 23 хвилини, де завдяки влучному удару Словіка Вадима «Волиньсталь» знову попереду. А гол Щербатюка Павла на 26 хв ще більше закріпив перемогу «Волиньсталі», яка виходить до наступного етапу плей оф.