3: 5

Журибіда В./ Журибіда В.

Перемога «Шахтаря» у першому матчі з рахунком 5:0 дещо розслабила їх гравців, і початок другого матчу був на боці суперника. Шокало Андрій з ФК «Олика» відкриває рахунок уже на 3 хв матчу. Та скориставшись невимушеною помилкою захисту «Олики» на 4 хв Жуковський Іван вирівнює рахунок. Середина першого тайму знову за футзалістами ФК «Олика», і на 6 хв вони знову попереду – гол на рахунку Вадима Ольховича. Однак гравці «Шахтаря» не змирились з перебігом таких подій, і кінцівка тайму була на їх користь. На 11 хв Жуковський Іван зрівнює рахунок у матчі, а на 12 хв Романюк Роман уже виводить «Шахтар» вперед.

Початок другого тайму знову за «Шахтарем», та рахунок не змінюється аж до 20 хв, де влучний удар Романюка Романа робить відрив «Шахтаря» від «Олики» до двох голів, а Медведенка Владислава до трьох. Лише за 38 секунд до завершення матчу команда «Олика» спромоглася ще на один гол престижу – це зробив, оформивши дубль, Ольхович Вадим. Двобій завершено, за результатами якого до ½ фіналу потрапляє «Шахтар».