2: 3

Алексюк Р./ Журибіда В.

На початку мату більш впевнено м’яч більш впевнено контролює «Прип’ять». Та все ж перший небезпечний момент виникає біля воріт «Прип’яті». Після удару нападника «Обленерго» м’яч потрапляє у штангу. Ще двічі на 7 хв і 9 хв небезпечні моменти від своїх воріт відводив воротар «Обленерго». Йде до завершення 9 хв першого тайму, уже небезпечно атакують любешівці, і Солов’янчик Богдан не втрачає свій шанс відкрити рахунок у матчі – 1:0 на користь «Прип’яті». Та все ж на перерву команди йдуть за нічийного рахунку, За 23 секунди до завершення першого тайму Петро Назарук відновлює рівновагу у матчі.

Перша хвилина другого тайму знову порадувала гравців «Волиньобленерго». На 14 хв у проміжку 35 секунд по одному разу відзначились Маринчук Федір та Семенюк Михайло, і їх команда уже попереду 3:1. Після цього обидві команди заграли у відкритий футзал, та голів глядачі практично більше не побачили, за винятком удара Барановича Костянтина, який скоротив рахунок у матчі до мінімуму та встановив його кінцевий результат – 2:3 на користь «Волиньобленерго».