1/4

Кубок Прогресу, Майданчик ПАРКЕТ
0: 6

Гайда Я./Кузнецов Д

Кубок Прогресу суботнього вечора тішив уболівальників голами на перших хвилинах. А найшвидшим у такій «вправі» став гравець «Забіяки» Вадим Носалюк, який відзначився на 17-й секунді гри. Гравці «Хоми» активно ходили уперед, часто задіювали воротаря у якості п’ятого польового, однак клас суперників все ж давався взнаки. А у середині першого тайму відзначився Ігор Блажиєвський, який метрів з шести відправив футзальну сферу повз голкіпера. Під кінець тайму представники іспанського спортивного бренда пропустили утретє після того, як у потрібному місці на добиванні опинився Вадим Носалюк – 0:3.

Після відновлення гри ситуація на майданчику не змінилася. Голкіпер «Забіяки» не давав ніяких шансів досить частим атакам «Joma-Луцьк», а шанси Ігоря Блажиєвського та його партнерів були набагато гострішими, і м’яч лише якимось дивом не опинявся у воротах. Утім, номінальних гостей таки «прорвало». Символічно, що все зробив саме вищезгаданий четвертий їхній номер, який перехопив м’яч у центрі поля, а потім розібрався з голкіпером, відправивши «кулястого» у ворота – 0:4. Номінальні господарі майданчика попри все знову пішли грати у п’ять польових, однак до завершення матчу забити так і не змогли. Натомість, вони двічі нарвалися на перехоплення швидкого Валентина Бортніка, який двічі не хибив у порожні ворота. 0:6 – «Забіяка» на класі крокує до передостаннього етапу Кубка Прогресу.