1/4

Кубок Прогресу, Майданчик ПАРКЕТ
4: 10

Гайда Я./Кузнецов Д

Велике бажання проти досвіду та класу в цьому матчі не мало особливих шансів. Уже на першій хвилині гри Максим Омелян показав, що хорівська команда в цьому матчі розраховує лише на перемогу. «Воїни» намагалися багато атакувати у відповідь, однак з реалізацією моментів мали проблеми. Натомість, Юрій Савчишин проштовхнув «кулястого» під голкіпером та подвоїв перевагу «Надії-2» у рахунку. Ще за дві хвилини «парашутом» від власних воріт відзначився голкіпер хорівців Сергій Подопригора, а після голів Андрія Драголюка та Максима Омеляна рахунок став не зовсім пристойним. Гравці «Волині-АТО» все ж показали характер, ще до перерви гарним та потужним ударом Дмитра Коткова розпечатавши голкіпера суперників – 1:5.

У другому таймі «АТО-вці» відіграли ще один гол зусиллями Олександра Батюка, однак тут же отримали переконливу відповідь у вигляді двох голів Андрія Драголюка. Свій «дубль» оформив воїн Дмитро Котков, а протягом наступних хвилин його партнери по команді не реалізували одразу декілька хороших шансів повернути інтригу в грі. Гравці «Волині-АТО» пішли ва-банк, однак ще двічі були жорстоко покарані Максимом Бугаєм, який двічі перехоплював м’яч та відправляв його у порожні ворота «Воїнів». Незадовго до завершення матчу лучани ще раз нагадали про себе – «дубль» оформив Олександр Батюк. Однак і тут отримали відповідь у вигляді взяття воріт Андрієм Драголюком, який довів свій особистий доробок до «каре», а також встановив фінальний рахунок матчу – 4:10. «Надія-2» на досвіді упевнено крокує до півфіналу Кубка Прогресу.