1/4

Кубок АМФВ, Майданчик ПАРКЕТ
1: 2

Джафарова О./ Кузнецов Д.

З перших хвилин звітної зустрічі здалося, що глядачі побачать чимало голів. Обидва колективи досить масовано та на високих швидкостях виходили в атаку, а гостріше атакували саме підопічні Сергія Магери. В одному з моментів Петро Пашинський вийшов віч-на-віч з голкіпером та пробив повз нього – ворота врятувала бокова стійка! А уже за хвилину свій шанс отримав гравець «цукрових» Сергій Примачок – і з другої спроби він таки заштовхав м’яч до сітки воріт – 1:0. Утім, в дуелі сьомих номерів обох команд рахунок таки зрівнявся – Пашинський на шостій хвилині гри запалив на табло другу одиницю. «Волинські хорвати» не зупинилися на досягнутому, і в першому таймі лише їх божевільна нереалізація врятувала «Сахарадо» від пропущених голів. Олександр Карпік та Юрій Семчук не влучали у порожні ворота, а після ще одного удару Семчука у божевільному стрибку «кулястого» з воріт виніс захисник…

Після перерви ситуація на майданчику змінилася. Тепер уже «цукрові» володіли ініціативою, а у рамці, як білка у колесі, крутився голкіпер «Мар’янівки» Михайло Баб’юк. Ще більше дивним був гол «волинських хорватів», у спільному виконанні Івана Соловонюка та гравця «Спецтеху» Володимира Крупніка, який записали, як автогол останнього. Тиск на ворота «Мар’янівки» ще більше посилився, а після удару Віталія Палюха «клітинчатих» врятувала стійка воріт. А за чотири хвилини до завершення гри підопічні Сергія Магери уже вшосте сфолили у другому таймі. Утім, Володимира Крупніка цього вечора переслідував якийсь злий фатум – з десятиметрової позначки він зумів покласти голкіпера, однак не влучив у рамку. Завершальна стадія матчу запам’яталася активною грою обох команд на зустрічних курсах та емоціями невтомного граючого тренера «Мар’янівки», однак фінальний свисток таки зафіксував перемогу «волинських хорватів» і саме вони вже вдруге поспіль дісталися до півфіналу Кубка АМФВ.